טל. 03-9611776
דף הבית | אודות | שיפוץ פסנתרים | תיאום כיוון פסנתר | מעבדת תיקוניםגלריית תמונות | מאמרים | תקנון האתר | צור קשר |              
 

 

חניה חינם 
   
גישה לנכים
   
*ספק מורשה למשרד
הביטחון מס' 11004720
 

דף הבית >> תקנון אתר דיאז כלי נגינה בע"מ

  תקנון אתר דיאז כלי נגינה בע"מ  


1. במידה ונפלה טעות במידע, בתיאור המוצר ו/או במחיר, לא יחייב הדבר את דיאז כלי נגינה בע"מ. תמונות המוצרים באתר נועדו להמחשה בלבד וייתכנו הבדלים בין התמונות המוצגות באתר, חלקן או כולן, לבין המוצרים הנמכרים בפועל.

2. דיאז כלי נגינה בע"מ אינה מתחייבת כי המוצרים המוצגים באתר אכן קיימים במלאי. ולא תישא באחריות על כל נזק ישיר או עקיף שיגרם בעקבות מחסור במלאי. יש לוודא מלאי באמצעות שיחה טלפונית עם נציג דיאז בלבד.

3. חברת דיאז כלי נגינה בע"מ לא תהיה אחראית ולא תישא בכל נזק ישיר או עקיף שיגרם למשתמש או לצד שלישי, כתוצאה משימוש או רכישה באמצעות האתר שלא על פי תקנון זה.


4. כלי נשיפה אוזניות מיקרופנים אינם ברי החזרה מטעמי היגיינה. 

5. אין אחריות למיתרים בכלי מיתר.

6. אין אחריות לאלמנטים של רמקולים ומנורות של מגברים.


7. אין אנו מתחייבים לעלות המשלוח המצויינת באתר - במקרה של חבילה גדולה, כבדה, או איזור מגורים חריג תקבע עלות המשלוח לפי דרישת חברת המשלוחים .
 ברוך הבא לאתר דיאז כלי נגינה בע"מ
השימוש באתר מוצע לך בכפוף לאישורך וקבלתך את כל התנאים בתקנון זה

תקנון זה פונה לגברים ונשים כאחד, ניסוחו בלשון זכר נובע מטעמי נוחות בלבד.
במידה ונפלה טעות במידע, בתיאור המוצר ו/או במחיר, לא יחייב הדבר את דיאז כלי נגינה בע"מ. תמונות המוצרים באתר נועדו להמחשה בלבד וייתכנו הבדלים בין התמונות המוצגות באתר, חלקן או כולן, לבין המוצרים הנמכרים בפועל.
 דיאז כלי נגינה בע"מ אינה מתחייבת כי המוצרים המוצגים באתר אכן קיימים במלאי. ולא תישא באחריות על כל נזק ישיר או עקיף שיגרם בעקבות מחסור במלאי . יש לוודא מלאי באמצעות שיחה טלפונית עם נציג דיאז בלבד.
 חברת דיאז כלי נגינה בע"מ לא תהיה אחראית ולא תישא בכל נזק ישיר או עקיף שיגרם למשתמש או לצד שלישי, כתוצאה משימוש או רכישה באמצעות האתר שלא על פי תקנון זה.
 חברת דיאז משקיעה מאמצים רבים על מנת לתאר את המוצרים בהרחבה,חברתינו אינה אחראית על טעויות ואו על מידע שגוי במפרט המוצרים . למידע נוסף יש לפנות טלפוית.
מוצרים שמחירם נקוב כ-0, יש להתקשר למשרדי החברה לבירור המחיר העדכני לפני ביצוע הרכישה באתר.
כל קנייה המבוצעת באתר כרוכה באישור החברה לפני מימושה. במידה ונפלה טעות במחיר המוצר אין אנו מתחייבים למכור את המוצר במחיר השגוי יש לקבל מחיר מנציג החברה.
חב' דיאז כלי נגינה בע"מ מאפשרת החזרת מוצרים, אשר ניקנו באתר זה, עד 14 ימים מתאריך קבלתם, בצירוף חשבונית מקורית. על המוצר המוחזר להיות סגור באריזה המקורית, במצב חדש, אשר לא נעשה בו שימוש.מוצרים שנקנו בדיאז כלי נגינה בע"מ אשר אינם באריזתם המקורית ומצבם מוגדר משומש או חדש מתצוגה אינם ברי החזרה כלל וכלל.האחריות להובלת המוצר לחברת דיאז חלה על הרוכש.הרוכש יהיה רשאי להחזר כספי או לזיכוי בלתי מוגבל בזמן בחברת דיאז כלי נגינה בע"מ – לפי בחירתו.דמי המשלוח לא יוחזרו.במידה וחל חיוב בגין ביטול עסקה על ידי חברת כרטיסי האשראי, חיוב זה יחול על הלקוח.
במקרה של ביטול עסקה למוצר שמחיר המוצר  כולל משלוח חינם הלקוח יחוייב בעלות המשלוח.
במקרה והרוכש טעה והזין נתונים שגויים במערכת ובעקבות טעות זו בוצע משלוח כושל לרוכש, יחויב הרוכש בדמי הטיפול והמשלוח.
עם סיום ההזמנה ורישומה במערכת תופיע הודעה על קליטת הנתונים בהצלחה.
הודעה זאת אינה מהווה אישור לביצוע עסקה אלא לאחר ביצוע תשלום.
משלוח מוצרים מתבצע ע"י חברת שליחויות חיצונית גדולה ומוכרת, החברה אינה מעלה מוצרים במדרגות על הלקוח לתאם מפגש עם השליח בקומת הקרקע במדה ואין מעלית.

אנו עומדים לרשותכם בכל שאלה ועניין
בבשעות הפעילות בימי א' – ה', מ-11:00 עד 18:00 וביום ו' מ-10:00 עד 14:00. 

טלפון: 03-9611776
דוא"ל: diez.israel1@gmail.com

   
רח' לזרוב 25, ראשון לציון

 לייבסיטי - בניית אתרים